Líbila se Vám svatba? Podělte se s námi o Vaší zkušenost a napište nám referenci.

Villa Hrdlička
5. 4. 2017
V sobotu 1. 4. 2017 se v prostorách secesní Villa Hrdlička v České Lípě konal svatební obřad včetně svatební hostiny a doprovodného programu. Celá akce probíhala pod taktovkou svatební koordinátorky Lucie Plichtové, která profesionálně a s úsměvem na tváři řídila celý průběh. Vše bylo dokonale připravené, neopomnělo se na sebemenší drobnost. Doporučuji všem využít služby této svatební koordinátorky.
Villa Hrdlička

Eva a Michal
6.12. 2016
Ačkoliv nejsme s partnerem zvyklí nakupovat „služby“ a všeobecně je v našem okolí rozšířen trend, že „zorganizovat svatbu zvládne každý“, oslovit svatební koordinátorku Lucii patří mezi nejlepší rozhodnutí v našem životě. My jsme naši svatbu nevnímali jako „trachtaci pro ostatní“, ale jako hluboký a intimní zážitek, který je hlavně o nás dvou. Proto jsme hledali někoho, kdo by uměl přeměnit naše přání ve skutečnost a našli jsme Lucii.

První setkání proběhlo v květnu, kdy Lucie zaklepala na naše dveře s láhví bílého vína. Od první chvíle jsme si začali rozumět a časem jsme poznali, jaký poklad v Lucii máme: velice diplomatickým a citlivým jednáním zachránila svatbu, když jsme uvažovali o přeložení svatby na jiné místo. Svojí empatií nám ve všem naslouchala a snažila se zařídit den podle našich představ, přičemž pokaždé vystupovala jako neuvěřitelná profesionálka. Lucie vždy reagovala na jakýkoliv dotaz a nikdy jsme neměli pocit, že bychom ji obtěžovali.

Během samotné svatby měla situaci pevně pod kontrolou a nerozhodil jí jakýkoliv problém, který nastal. Udělala maximum proto, aby pro nás a naše stavební hosty vykouzlila slavnostní a příjemnou atmosféru. Nevynechala a nepodcenila jediný detail, myslela na všechny možné scénáře a byla připravená na všechny alternativy. Svatbu jsme si tak všichni užili a je to jeden z našich nejhezčích dnů, s velkým přispěním Lucie.
Lucie pracuje srdcem, přičemž zapojí všechny schopnosti, a to dělá její práci výjimečnou.
Lucie, děkujeme!

Iveta
7.9. 2016
Musím moc Lucii pochválit a všude budu jen doporučovat. Sama bych v žádném případě takhle nádherný den nepřipravila. Nejen že mi byla po celou dobu obrovskou oporou, řešila sebemenší detaily od délky svatebních šatů až po svatební tabuly, také byla v podstatě non-stop stále se mnou v kontaktu, jak telefonicky tak osobně. Vždy velmi milá a uklidňujicí Lucie vyzařuje obrovskou pozitivní energii.
Děkuji za každý detail, Váš čas a obrovskou pozitivní energii kterou jste do našeho nádherného dne vložila.

Michael D. Rollinson
9. 8. 2016
Myself and my wife Marketa were married in Hruba Skala and we employed Lucie to make our amazing flower arrangements. During the whole process my wife liased directly with Lucie and found her to be a very professional organisation who made sure that the clients needs were placed firmly above anything else. I am very grateful to Lucie for the work she provided in helping the day to come off perfectly and would have no hesitation in recommending her services!

Petra
27. 8. 2016

Děkujeme moc za úžasně zorganizovanou svatbu. Vše klapalo tak jak má. Foto koutek byl super nápad který nás všechny pobavil a hlavně zabavil. Dekorace místa byla boží a koordinátorka Lucie moc milá, stále usměvavá a velmi příjemná slečna.

Všem kteří Váhají, můžu Weddings LP jen doporučit. :)